Nie wyrzucaj bądź kreatywny

8751580889_3b2a7c6776_n

Określilibyście siebie słowem fan, jest zespół, aktor a może Gloger czy youtuber za którym przepadacie? Zajęcie freelancera i zostanie wydawcą może przynosić profity. Dla niektórych był to zamierzony cel widzą w tym cel życia i robią wszystko aby ich strony zyskały użytkowników i dużą ilość odsłon.

Moim zdaniem niech ludzie zajmują się czym chcą jeśli sprawia im to radość nikogo nie oszukują i nie okradają mogą nawet nagrywać filmiki o wszystkim co tylko chcą, zgodnie ze swoją twórczą intencją. Mnie jako kobietę przekonują wszelkiego rodzaju poradniki. Chciałam się z wami podzielić kilkoma radami oszczędnościowymi.

Nowe spodnie przetarły się w kolanie? Przecież taka moda, dodaj jeszcze jedną dziurę poniżej i po sprawie. Niech zainspirują cię zdjęcia ciuchów, które kosztują fortunę. Drugie rozwiązanie może nie spotkać się z aprobatą chłopców a to oni częściej przychodzą do domu z poprzedzielanymi kolanami. Wówczas można od spodu doszyć koronkę, rozwiązanie także na czasie. Matki chłopców niech skrócą spodnie, jeszcze się przydają na upalne dni.

Podobnie można zrobić z koszulką, dodać koronkę czy dziurę zakryć nprasowanką. W ten sposób oszczędzamy na kupnie nowych ubrań i dodajemy dajemy im drugie życie. W dzisiejszych czasach zawód krawców powoli gnie, przyszycie guzika czy zacerowanie małego rozdarcia to nie problem dla babć. Niektóre matki patrzą na dziurę i nie wiedzą co z nią zrobić. Popsuty zamek to koniec żywotności spodni, a można dać sobie czas i zamek zastąpić guzikami albo taśmą rzepową. Uprzedzam te operacje nie udają się jeśli nie będziemy dokładni, cierpliwi i w posiadaniu maszyny do szycia.

Jeden komentarz do “Nie wyrzucaj bądź kreatywny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>