Oliwa, olej, mało – co wychodzi taniej?

masło-czy-margaryna

Najzdrowsza kuchnia to…, nie pytam o kraj pochodzenia, bo każda charakteryzuje się czymś innym. Zioła mała zawartość mięsa czy spora ilość nabiału. Mówią, że najzdrowsze dania to dania gotowane, mniejsza ilość oleju niweluje kłopoty z miażdżycą i zapobiega tyciu. Na czym więc smażyć, co jest dobre do smarowania kanapek, na czym nie ucierpi nasz budżet?

 Od czasu do czasu trzeba sobie

Produkt, który nie jest przetworzony jest najzdrowszy, masło od lat uważane było jako źródło witamin A,D,K,E,  beta karoten, cynk, kwasy omega 3.  Zbiór tych składników ma właściwości antynowotworowe. Pytanie tylko czy każde masło tak na nas działa? Okazuje się, że masło masłu nierówne, masłem można nazwać produkt, który nie jest w 100 proc. naturalny. Mała w maśle może być nawet 30 proc. reszta to sztuczne składniki roślinne, olej w najczystszej postaci. Kostka dobrego masła (200 gram) może kosztować nawet 12 złotych. Masło, które masłem nie jest od 2 do 5 złotych. Co jest więc tańsze, masło czy margaryna?

Margaryna

Ze względu na to, iż wytwarzana jest z tłuszczów roślinnych, chociaż niektóre rodzaje margaryny mają dodatki w postaci  mlecznej, np. mleko, serwatkę, maślankę czy śmietanę uważana jest z mniej kaloryczną. Pudełko o wadze 400 gram to koszt 8 czy 12 złotych zatem wychodzi korzystniej w porównaniu z masłem, za to nie koniecznie zdrowiej. Margaryna obwiniana jest za zawartość izomerów trans tłuszczów odpowiedzialnych za cholesterol, a niektóre pochodne olejów przyczyniają się do nowotworów. Batalię wygrywa masło z dużą zawartością tłuszczów naturalnych, gdyby rozpatrywać aspekt zdrowotny z pewnością wychodzi taniej, mamy pewność, że się nie trujemy.

Czym smażyć?

Wiemy czym smarować, a czym smażyć? Olej, oliwa czy masło klarowane. Najtańszy jest olej rzepakowy, potem słonecznikowy. Ma wysoką temperaturę dymienia około 260 stopni. Butelka oleju to koszt około 5 złotych. Za dobrej, jakości oliwę, nie z pierwszego tłoczenia bo ta nadaje się jedynie do spożywania na zimno zapłacimy 20 złotych za litr. Masło klarowane o niższej temperaturze grzania 230 stopni, kosztuje prawie 23 złote za kilogram.  Niedługo przedstawię wam ja zrobić własne masło klarowane, z pewnością wyjdzie taniej.

Jeśli nadal nie wiecie czym smarować, postawcie na coś naturalnego. Masła i margaryny blado wypadają na tym punkcie. Dla zdrowia można zrezygnować ze smarowideł, albo zastąpić je awokado, którego cena jest porównywalna z dobrym masłem. Miękki owoc świetnie się rozsmarowuje, doskonale smakuje na słono i słodko. Najzdrowsze tłuszcze to właśnie awokado, oliwa z oliwek, orzechy i migdały.

Jeden komentarz do “Oliwa, olej, mało – co wychodzi taniej?

  1. Nie używam margaryny. Do smarowania kanapek najczęściej wybieram samodzielnie zrobioną pastę z awokado i ziół, pastę jajeczną lub domowe masło orzechowe (z mieszanki różnych orzechów). Smażę na maśle klarowanym, mam patelnię ceramiczną, więc niektóre rzeczy smażę bez żadnego tłuszczu. Czekam na przepis na maso klarowane! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>