Naprawa nie kosztuje dużo

pobrane (5)

Mam 44 lata więc trochę już na tym świecie pożyłam, wiem zatem, że moda się wraca. W latach 88 i dalej modne były sukienki i kostiumy w materiału wyglądającego jak by wyłaziły z niego nitki. Jakie było moje zdziwienie kiedy kilka lat temu moja córka powiedziała, że chce spódniczkę właśnie z tego. Ów cudo kosztowało ponad 250 złotych. To nie pierwszy przypadek kiedy wracamy do korzeni. Sławne aktorki już w latach 77 nosiły na oku tak zwaną kreskę zrobioną eyelainerem.

Temat nie ma wiele wspólnego z energią ale ma z oszczędzaniem. Dziś wiem, że mam nic nie wyrzucą, bo może się przydać. Oczywiście nie nakłaniam do magazynowania rzeczy, starych gratów, uważacie że musicie je wywalić ok, tak zróbcie ale pamiętajcie moda wraca.

Kiedy przed świętami byłam u fryzjera zaproponowano i kawę, nigdy nie pijam, ale było tak zimno, że się zdecydowałam. Wyobraźcie sobie moje zdziwienie kiedy podano mi filiżankę bardzo podobną do tej, jakie stoją u mnie na wystawie, po babci. Jednak te były nowe i ponoć bardzo drogie. Zatem muszą powrócić czasy kiedy to to co się popsuło trzeba było naprawić a nie wrzucić do kosza i kupić nowe.

Jeden komentarz do “Naprawa nie kosztuje dużo

  1. Moja mama też ostatnio wspominała jak bardzo były modne spódnice szyte z całego koła :) W tym sezonie widać wielkie BUM w tym kierunku. Tak więc rzeczywiście moda wraca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>