Dziwne gadżety do kuchni

Tak, nie można przejść obojętnie obok gadżetów, które zostały wymyślone aby nam pomóc, ale czy faktycznie tak jest? Na pierwszy ogień gadżety sprzątające do kuchni. Czy faktycznie pomogą nam oszczędzić? Od razu zdradzę, że ja nie dopatruję się oszczędzania ani na cenie 1 kwh, ani na wodzie czy środkach czystości a już z pewnością nie pieniędzy.

odkurzaczMini odkurzacz

To mało poręczny mini USB Hoover,  jest słodki i ma zadanie odkurzać małe okruchy wokół  komputera, producent nie zaleca go do klawiatury. Hmm, chyba wolę ściereczkę.

 

ovenscrubberSzczoteczka obrotowa

Nie wiem jak nazwać to urządzenie, ale chcę je mieć, szorowanie palników to męczarnia, zatem jeśli znacie to urządzonko dajcie znać. Można folia.też zainwestować w ognioodporną naklejkę zabezpiecającą palniki.

 

 

Wyciskarkateabagholder

Wybuchłam śmiechem kiedy to zobaczyła, czy faktycznie trzeba zrezygnować z łyżeczki? Producent zapewnia, że wyciśniemy aromat, jak torebka pęknie to z fusów z pewnością będzie wydobywał się aromat.

perlatorPerlator wina

Perlator ma spieniać wodę aby tracić jej mniej, czy w przypadku wina to też działa, nie sądzę. Przecież i tak lejemy ile chcemy, może narzędzie fajnie wygląda, ale czy ma sens?

Jeden komentarz do “Dziwne gadżety do kuchni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>