O mnie

Dlaczego blog? nie wiem jakoś tak muszę z kimś porozmawiać a nie bardzo mam z kim to postanowiłam moje myśli przelewać na papier. Dlaczego o oszczędzaniu bo chcemy z mężem wyjechać gdzieś za granicę i musimy na to uzbierać.  Zakładam blog przed Świętami niedługo mikołajki, czuć nastrój piernikowy dlatego też taki brązowy szablon ;)

Dlatego blog ma być naszym noworocznym  postanowieniem, każdy jakieś ma nawet jak mówi, że nie to oszukuje sam siebie wierzcie mi tak jest. O co chodzi w tym całym przedsięwzięciu jakim jest postanowienie na kolejny rok o to by stać się lepszym to pewnie wynika z tego, że nowy rok jest zaraz po świętach. Oczywiście są też inne motywy być lepszym, polepszyć swój standard życia, może zerwać z kimś kontakty czy też je odnowić hhhm to nawet całkiem kusząca myśl przestać rozmawiać z tymi co nas irytują, ale tak się nie da.

Jakie jest moje noworoczne postanowienie świadczy o tym sama nazwa bloga, chcę oszczędzać energię w sumie to mam dwa postanowienie i to trochę sprzeczne bo chcę:

Po pierwsze zacząć oszczędzać energię by zaoszczędzić na rachunkach za prą ale nie tylko oszczędności mają płynąć z zakręcania kurka z wodą, zmiany żarówek czy wyeliminowania opłaty abonamentowej. Mój cel na 2015 to tania energia elektryczna i wszyto co się wiąże z uzyskaniem dodatkowego grosza.

Po drugie chce energię tracić :P, mówiłam będzie przekornie. Powyższe czyli oszczędności mają mi zagwarantować podróż marzeń. A marnotrawstwo energii dotyczy się spalania kilogramów czyli podróż marzeń z nową sylwetką. Życzcie mi powodzenia :) Niedługo napiszę jaki plan sobie wytyczyłam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>